نتایج جستجو برای عبارت :

معرفی کانال فرمایشات استاد مصباح یزدی

دو کانال که فرمایشات استاد گرانقدر آیت الله مصباح یزدی را منتشر میکنند را معرفی میکنم.  بنده به شخصه واقعا از شنیدن و تامل در فرمایشات لذت میبرم و حس و انگیزه تلاش معنوی ام بیشترمیشود امیدوارم مورد استفاده مخاطبین وبلاگ قرار بگیره
کانال آیت الله مصباح در پیام رسان بله
https://ble.im/mesbahyazdi_ir
کانال آیت الله مصباح در پیام رسان ایتا
https://eitaa.com/ostad_mesbah
دو کانال که فرمایشات استاد گرانقدر آیت الله مصباح یزدی را منتشر میکنند را معرفی میکنم.  بنده به شخصه واقعا از شنیدن و تامل در فرمایشات لذت میبرم و حس و انگیزه تلاش معنوی ام بیشترمیشود امیدوارم مورد استفاده مخاطبین وبلاگ قرار بگیره.
کانال آیت الله مصباح در پیام رسان بله https://ble.im/mesbahyazdi_ir

کانال آیت الله مصباح در پیام رسان ایتا https://eitaa.com/ostad_mesbah
کانال های ایتا
کانال من یک طلبه ام
https://eitaa.com/talabe_am
کانال درس اصول 1 الموجز استاد حسین بغدادی
https://eitaa.com/almujazbaghdadi
کانال درس اصول 2 اصول مظفر استاد حسین بغدادی
https://eitaa.com/OSTADBAGHDADI
کانال استاد بغدادی (سایر صوت ها و فایل ها مرتبط)
https://eitaa.com/Baghdadi

حل تمرینات کتاب آموزش فلسفه مصباح
پاسخ به سوالات پرسش های کتاب آموزش فلسفه zwnj;ی ایه الله مصباح +pdf آموزش فلسفه (مشکات) مؤلف: آیت zwnj;الله محمدتقى مصباح یزدى ناشر: انتشارات مؤسسه آموزشى و پژوهشى امام خمینى(قدس سره) فرمت فایل: pdf تعداد صفحات pdf: 220 حجم فایل: 54.88MB معرفی کتاب: دراین کتاب که به صورت ...
دریافت فایل
دانلود آهنگ جدید میثاق مصباح به نام کمرنگ
Текст песни Kamrang Misagh Mesbah
عطرت پیچیده خاطراتمونم رامهСложный запах наших воспоминаний
دلخورم ازت اما هنوز فرق میکنی با همهЯ раздражен с вами, но вы все равно отличаетесь от всех остальных
متن آهنگ میثاق مصباح کمرنگ

ادامه مطلب
به نام خدای مهدی (عج)

نگرانی آیت الله بهجت در مورد جان علامه مصباح یزدی:آیت الله مصباح از شاگردان خاص آیت الله بهجت بودند و در مکتب اخلاقی ایشان جزو ممتازین به شمار می‌آمدند. در دوران اصلاحات روشنگری‌های آیت الله مصباح تا مرز خطر جانی پیش رفت و چنان شد که آیت الله بهجت نگران شده بودند. حجت الاسلام و المسلمین دکتر مرتضی آقاتهرانی از اساتید اخلاق حوزه نقل می‌کند: «آیت الله بهجت – مدظله العالی- در آن موقع دغدغه جان آیت الله مصباح را داشتند و ب
شیخ عبّاس مصباح‌زاده روحانی و منجّم معاصر زادۀ 1311‌هـ.ش است که اکنون روزگار کهنسالی را در ویرجینیای آمریکا می‌گذراند. روش او در استخراج تقویم نجومی، به‌ویژه روزها و ساعات قمر در عقرب، بر پایۀ دایرة البروج قدیم است که از دید اساتید چیره‌دست نجوم نادرست می‌باشد.برخی می‌گویند وی در سالیان دراز تقویم‌نویسی گاه‌ و بی‌گاه پیشبینهای درستی داشته است.
مصباح‌زاده در تقویم نجومی 1398 برای ماههای جمادی اوّل و جمادی دوم 1441 پیشبینیهایی کرده که با
‌ علامه طباطبایی بیشتر بر کدامیک از ادعیه ماه مبارک سفارش می‌فرمود؟

دعاهای ماه رمضان فراوان است که در موسوعه‌های دعایی مانند «اقبال الاعمال» و «مصباح المتهجد» ذکر شده. اما در میان ادعیه‏ این ماه، مشایخ قوم به چند دعا عنایت ویژه داشته‏ اند؛ از جمله:

▫️دعای افتتاح در شب‏ها 
▫️دعای امام سجاد(ع) معروف به دعای ابوحمزه‏ ثمالی در سحرها. 
▫️همچنین مرحوم استاد سعادت‌پرور به نقل از مرحوم علامه، بر دعای مباهله (دعای سحر) تأکید می‌نمودند و

تشکیلات دیگر، گروه یازده نفره بود. این یازده نفر عبات بودند از: من، ... ، آقای مصباح یزدی (که کاتب این جلسات بود) ...
آقای مصباح یزدی صورت جلسات را در یک دفتر به زبان رمزی - که خود آن را اختراع کرده بود و به خطوط علوم غریبه شباهت داشت - می نوشت؛ و برای این که بیشتر رد گم کند، در آغاز دفتر نوشته بود: «کتابی در زمینه علوم غریبه یافتم و آن را رونویسی کردم»؛ شاید آن نوشته ها الان نیز موجود باشد

منبع: «خون دلی که لعل شد» (خاطرات حضرت آیت الله العظمی سید
نظر علامه مجلسی رضوان الله علیه در مورد کتاب مصباح الشریعه:
و کتاب مصباح الشریعة فیه بعض ما یریب اللبیب الماهر و أسلوبه لا یشبه سائر کلمات الأئمة و آثارهم و روی الشیخ فی مجالسه بعض أخباره هکذا أخبرنا جماعة عن أبی المفضل الشیبانی بإسناده عن شقیق البلخی عمن أخبره من أهل العلم. هذا یدل علی أنه کان عند الشیخ رحمه الله و فی عصره و کان یأخذ منه و لکنه لا یثق به کل الوثوق و لم یثبت عنده کونه مرویا عن الصادق علیه السلام و أن سنده ینتهی إلی الصوفیة و ل
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از شاگردان استخوان خرد کرده ی آیت الله بهجت رحمه الله و آیت الله مصباح یزدی حفظه الله در مباحث اخلاقی حضرت حجت الاسلام آقا تهرانی است.در ادامه شرح زندگی استاد مرتضی آقاتهرانی به روایت یکی از نزدیکان از سایت ایشان به همراه تعدادی پوستر از بیانات این بزرگوار تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
خلاصه کتاب انسان شناسی آیت الله مصباح
کتاب انسان شناسی آیت الله مصباح یزدی، یکی از بهترین کتاب ها در مورد معارف قرآن می باشد. این کتاب اکنون به طور خلاصه به صورت درس به درس با فرمت پاورپوینت در اختیار شما دوستان قرار می گیرد. امیدوارم از این کتاب بهره مند شوند. طونل ارتباطی: الفsanavi.ir
چند سالی می شه که به واسطه پسر عموم ، با استاد رائفی پور آشنا شدم و تقریبا اکثر سخنرانی هاش رو دنبال می کنم .. دو سه روز پیش دیدم توی کانال مصاف ، اطلاع رسانی شده بود که قراره تشریف بیاره شیراز برای سخنرانی ، خیلی خوشحال شدم و امروز ساعت 4 مرخصی گرفتم و رفتم سمت سالن فرهنگیان ! تا رسیدم شد ساعت چهار و نیم که تا استاد اومد برای سخنرانی یه نیم ساعت چهل دقیقه ای منتظر شدیم .. البته ساعت شروع سخنرانی هم 5 بود .
ادامه مطلب
چند سالی می شه که به واسطه پسر عموم ، با استاد رائفی پور آشنا شدم و تقریبا اکثر سخنرانی هاش رو دنبال می کنم .. دو سه روز پیش دیدم توی کانال مصاف ، اطلاع رسانی شده بود که قراره تشریف بیاره شیراز برای سخنرانی ، خیلی خوشحال شدم و امروز ساعت 4 مرخصی گرفتم و رفتم سمت سالن فرهنگیان ! تا رسیدم شد ساعت چهار و نیم که تا استاد اومد برای سخنرانی یه نیم ساعت چهل دقیقه ای منتظر شدیم .. البته ساعت شروع سخنرانی هم 5 بود .
ادامه مطلب
استاد گفت: «واقعا می‌خواهی آن را فرا گیری؟»
شاگرد گفت: «بله، با کمال میل.»
استاد گفت: «پس آماده شو با هم به جایی برویم.»
شاگرد قبول کرد. استاد شاگرد جوانش را به پارکی که در آّن کودکان مشغول بازی بودند، برد. استاد گفت: «خوب به مکالمات بین کودکان گوش کن.»
مکالمات بین کودکان به این صورت بود: «الان نوبت من است که فرار کنم و تو باید دنبال من بدوی. نخیر الان نوبت توست که دنبالم بدوی. اصلا چرا من هیچ وقت نباید فرار کنم؟ و حرف‌هایی از این قبیل...»
استاد اد
آدم کوچولو‌ها پایان‌نامه‌هایشان شناخت آدم بزرگ‌هاست. از خودشان چیز زیادی ندارند. یکی می‌شود علامه طباطبایی و پایان نامۀ زندگی‌اش تفسیر المیزان، یکی دیگر هم پایان نامه‌اش شناخت نظر علامه طباطبایی در فلان مسأله.
یک چیزِ مثلا خنده دار بگویم؟
یک روز به آیت الله مصباح گفتند که راسته شما شهید مطهری شماره 2 هستید؟ گفت: نه داداچ من مصباح یکم :))
استاد یکی از دروس آز عوض شده بعد انقدر کوچولو و بامزه است که من عمرا به ذهنم می‌رسید استاد باشه تهش میگفتم دانشجوی ترم ۶ باشه خلاصه که خیلی گوگولیه بعد این گوگولی جان امروز گفت وقتی کارشناسی بوده استادش همین استاد استندآپ کمدی بوده و خب باعث شد تصمیم بگیرم هفته دیگه دوشنبه برم از اوشون بابت تربیت چنین استاد گوگولی‌ای تشکر کنم!
این جزوه مربوط به جلسه اول بیوشیمی 2 استاد مقدم پناه هست و شامل سرفصل های: 1- تجزیه قند ها در گوارش 2- کانال های انتقال مونوساکارید ها (GLUT & SGLUT) 3- گلیکوژنز 4- مسیر های سوختن گلوکز و 5- سرنوشت پیرووات است.

لینک دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
5 نفر از 11 نفری که به حرم حضرت معصومه(س) حمله کردند متعلق به جریان #بیت_شیرازی بودند و یکی از آن‌ها ادمین #کانال_مرجعیت بود/منبع: فارس. 
یک زمانی پیروان فرقۀ #شیخیه که شیعیان افراطی بودند در شهرهای عراق با پیروان فرقۀ #وهابیت که سنیان افراطی بودند می‌زدند و خون و خون ریزی راه می‌انداختند. اما خانۀ سر دستۀ آن‌ها همیشه سالم می‌ماند و کسی به آن‌ها تعرضی نمی‌کرد. یک نفر آن بالا بود و با تور داشت از آب گل آلود ماهی خودش را می‌گرفت.
حالا هم در قضایا
این جزوه مربوط به جلسه اول بیوشیمی 2 استاد مقدم پناه هست و شامل سرفصل های: 1- تجزیه قند ها در گوارش 2- کانال های انتقال مونوساکارید ها (GLUT & SGLUT) 3- گلیکوژنز 4- مسیر های سوختن گلوکز و 5- سرنوشت پیرووات است.

لینک دانلود نمونه فایل در ادامه مطلب
ادامه مطلب
 کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-فعا
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-ف

حل تمرینات کتاب آموزش فلسفه مصباح
پاسخ به سوالات پرسش های کتاب آموزش فلسفه‌ی ایه الله مصباح +pdf آموزش فلسفه (مشکات) مؤلف: آیت‌الله محمدتقى مصباح یزدى ناشر: انتشارات مؤسسه آموزشى و پژوهشى امام خمینى(قدس سره) فرمت فایل: pdf تعداد صفحات pdf: 220 حجم فایل: 54.88MB معرفی کتاب: دراین کتاب که به صورت...
دریافت فایل
هنگام بازگشت به منزل متوجه شد که دزدی از منزل ایشان فرشی برداشته و در حال بردن آن است!استاد، دزد را تا سرای بوعلی بازار تهران که مشغول فروختن قالی شد، تعقیب کرد.لحظه‌ای در مقابل فرش درنگ کرده، سپس پیش رفت و با پیش‌نهاد منفعت به طرفین، قالی را خریداری کرد. البته به شرط آن که تا منزلش حمل کند.وقتی دزد به منزل استاد رسید، تازه متوجه اصل قضیه شد!!این‌جا بود که از استاد عذرخواهی کرد و ...استاد بدون آن‌که به روی خود بیاورد فرمود: «من که ندیدم تو از خ
بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت آیت الله مصباح یزدی به حق عمار حوزوی انقلاب بوده و هستند و در 40 سال اخیر هیچ کس در پاسخ به شبهات روز و دفاع از مبانی انقلاب همچون ایشان خوش ندرخشیده است. به تعبیر حضرت امام خامنه ای ایشان جای خالی شهید مطهری و علامه طباطبایی را پر فرموده اند. در ادامه پوسترهایی از بیانات ایشان و بیانات دیگران در مورد ایشان تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
خلاصه مطلب(۳)| دو شخصیت هستند که در آثارشان عالی‌ترین تبیین را از ولایت و امامت ارائه کردند: حضرت امام خمینی و علامه طباطبایی
ولایت یک حقیقت ملکوتی است که اولین اسم صادر از پروردگار است و تمشیت کل امور عالم را مقام ولایت ثابت می‌کند. ولایت یک چیزی است که تمام امور عالم را اداره میکند. ولایت یک امر حقیقی است. 
▫️لذا ما در مسئله ولایت اگر تمام عمرمان را اختصاص بدهیم و اگر تمام تلاشمان را برای فهم ولایت بکنیم نه‌تنها ضرر نکردیم بلکه این مدخلی
کانال لباس مردانه با کلی لباس مردانه در خدمت شما هست و این کانال لباس هاس مخصوص آقایان رو تو کانال خودش قرار میده و اگه میخواهین یک اقای خوشثیپ باشین این فرصت رو از دست ندین.
این کانال لباس مردانه میتونه به شما خوشتیپی رو هدیه کنه و شما رو یک
استاد فقط استاد امروز 
ک مراقبم بود اومد راحت در کلاسو بست بچه ها همه ازاد همه سوالارو قشنگ توضیح داد جواب رو هم غیر مستقیم گفت حواسشم پرت میکرد هر کی هر کار میخاس میکرد تازه یک سوال ازش پرسیدم نصف جواب رو بهم گفت گفت حالا فعلا اینارو بنویس بقیرم اگه یادت میاد بنویس اگه هم یادت نمیاد اشکال نداره خودتو ناراحت نکن نمرتونو میدم ^___^
استادی از بهشت
الهی ک خیر ببینی استاد جان
با سلام خدمت دوستان عزیز امروز میخوام بهتون کانال بسیار عالی که خودم بیشتر فعالیتم رو اونجا میکنم به شما معرفی کنم این کانال در زمینه کرک اکانت کرک وی پی اس اموزش کرک کزدن اکانت های مختلف و .... کاربرد داره و کانال بلک کرکر بهترین کانال در زمینه هک و کرک و سرور کرکی و کانفینگ های متفاوت اوپن بولت 

https://t.me/EL_Acodemy

در یک مصاحبه‌ ای با مقام معظم رهبری به مناسبت انتخابات مجلس در دوره های قدیم از ایشان می‌پرسند به چه کسی رأی بدهیم؟ ایشان می‌ گویند به کسی رأی بدهید که بتوانید قصد قربت کنید! از کسی حمایت کنید که بتوانید در این کارتان قصد قربت داشته باشید؛ بگویید خدایا برای تو دارم این کار را می‌ کنم. 

منبع: سایت آیت الله مصباح یزدی (دامت برکاته)
مصباح یزدی در واکنش به رویدادهای پس از انتخابات سال ۱۳۸۸ گفت: «سلسله جنبان این قضایا هر که بود درصدد حذف ولایت فقیه از نظام سیاسی کشور بود.» وی «ولایت فقیه را روح انقلاب و مشخصه این حکومت» دانسته و گفت: «دشمنان می‌خواستند یا این رکن اساسی را حذف یا تضعیف و کمرنگ کنند که در این جریان برخی آگاهانه و برخی فریب خورده اقدام به این امر نمودند.»او همچنین در ۲۱ مرداد ۱۳۸۸ در جمع گروهی از هنرمندان بسیجی در مؤسسه آموزشی امام خمینی در این‌گونه استدلا
مجلس روضه و توسل ماهانه
در اولین سه‌شنبه ماه محرم الحرام
سه‌شنبه ۱۲ شهریور
از ساعت ۱۷:۴۵ تا ۱۹:۱۵
سخنران محترم:
جناب استاد مهندس حاج زمانی
توسل: جناب آقای عرفانی
دزاشیب، بعد از آتش نشانی،
جنب بانک صادرات، کوچه فلاح، پلاک ۳۵
«آقایان و بانوان»
. عضویت در کانال
مشاهده مطلب در کانال
علوم تجربی استاد آذری
برگزار کننده کلاسهای تقویتی و تیزهوشان علوم تجربی و ریاضی دوره اول توسط استاد آذری و اساتید برجسته استانی  
ارائه کارگاههای آموزشی شیمی و فیزیک وزیست
ارائه فیلم های آموزشی و نمونه آزمونهای استاندارد در کانال
ارتباط با استاد آذری
Azarikohan@
https://t.me/oloom_azari53
امروزه تلگرام به یکی از پرکاربرترین شبکه های اجتماعی ایران تبدیل شده و بنا به اعلام تیم مدیریت تلگرام، نزدیک به 30 میلیون ایرانی در این شبکه اجتماعی فعال هستند. 
بعد از گسترش تلگرام کانال هایی تحت عنوان لینکدونی ایجاد شد تا به معرفی کانال ها ،گروه ها و کسب و کارهای فعال در این شبکه اجتماعی بپردازد. این کانال ها یکی از راه های افزایش ممبرهای کانال ها و گروه هاست. 
حال با ما همراه باشید تا بهترین کانال های لینکدونی تلگرام را برایتان معرفی نمای
بااین کانال به کانال های درسی دیگری نیاز نداریدکانال مارا به دوستان خود معرفی کنیددرسنامه،آزمون،نمونه سوال،پاورپوینت،فیلم آموزشی و... از همه دروسهرشب یک سوال از دروس گذاشته می شود و نفرات برتر در کانال معرفی می شوندادمین:امیرعلی شهبازیوبا حضور دبیران تیزهوشانفایل های خود رابه آدرس زیر ارسال نمایید:https://t.me/payehaftomsampad
برای اطلاع از آخرین فایل های درسی ما عضو کانال شویدpayehaftomsampad@
دانلود رمان جدید عروس استاد
دانلود زیبا و جذاب رمان عروس استاد
دانلود رمان عروس استاد دارند جام طرفدار
دانلود جدیدترین رمان عروس استاد با نسخه pdf
دانلود رمان باحال و عاشقانه عروس استاد با نسخه pdf
دانلود پارت اول رمان عروس استاد با نسخه apk
ادامه مطلب
از اول اسفند ماه 98 تا امروز (99/1/15) :
- آموزش از راه دور از اولین روزهای تعطیلی با کانالی که داشتیم ادامه داشت....
- در عرض چند روز اول اسفند ، کانال اطلاع ارسانی ، برای تکمیل فعالیت ها به 4 تا کانال تبدیل شد :
1 - کانال آموزشی
2 - کانال ارزیابی
3 - کانال بهترین ها
4 - کانال سرگرمی
در حال حاضر نیز در نظر داریم مطالب خود را از این وبلاگ ارئه دهیم تا همه از آن استفاده کنند
امروزه تلگرام به یکی از پرکاربرترین شبکه های اجتماعی ایران تبدیل شده و بنا به اعلام تیم مدیریت تلگرام، نزدیک به 30 میلیون ایرانی در این شبکه اجتماعی فعال هستند. 
بعد از گسترش تلگرام کانال هایی تحت عنوان لینکدونی ایجاد شد تا به معرفی کانال ها ،گروه ها و کسب و کارهای فعال در این شبکه اجتماعی بپردازد. این کانال ها یکی از راه های افزایش ممبرهای کانال ها و گروه هاست. 
کانال طرح جابر
لینک های دانلود طرح جابر:https://dabiranfile.ir/downloads/category/jaber/
کانال طرح جابر:jaberfile@
https://t.me/jaberfile

,کانال تلگرام طرح جابر,کانال تلگرامی طرح جابر,کانال های طرح جابر,کانال طرح جابر پایه دوم,کانال طرح جابر در تلگرام,کانال طرح جابر بن حیان,کانال طرح های جابربن حیان,لینک کانال طرح جابر,کانال آموزش طرح جابر,کانال تلگرام طرح جابربن حیان,کانال تلگرامی طرح جابر بن حیان
در این پست می خواهم کانال حرفه ای را معرفی کنم؛ با موضوعات کاملا کاربردی در حوزه بازرگانی،حقوقی (با اولویت تجارت خارجی)؛۱- روش های پرداخت بین الملل۲- ضمانتنامه های ارزی۳- اینکوترمز (incoterms)
کانال مرتبا در حال بروز رسانی با مطالب حرفه ای است.     

نشانی کانال تلگرامی:   t.me/beinolmelaly

کودکی ده ساله را که دست چپش در یک حادثه ی رانندگی از بازو قطع شده بود ، برای تعلیم فنون رزمی جودو به یک استاد سپردند . پدر کودک اصرار داشت استاد از فرزندش یک قهرمان جودو بسازد . استاد پذیرفت و به پدر کودک قول داد که یک سال بعد میتواند فرزندش را در مقام قهرمانی کل باشگاه ها ببیند . در طول شش ماه ، استاد فقط روی بدنسازی کودک کار کرد و در عرض این شش ماه حتی یک فن جودو به او تعلیم نداد 

ادامه مطلب
کانال لباس شیک با هدف ارائه بهترین لباس های شیک و مجلسی ایجاد شده است و یک کانال لباس هست که میتونید لباس خودتون رو از طریق این کانال تهیه کنید.
لباس شیک این کانال برای شما خوش سلیقه ها و افرادی که به دنبال لباس شیک هستن ایجاد شده و شما میتونید لباس شیک رو از طریق این کانال تهیه کنید.
کانال لباس تلگرام رو به همشهریای خودتون معرفی کنید و از محصولات ما براشون بگین و امیدواریم که بتونید اون لباس شیک مورد نظرتون رو در داخل کانال بیابید
کانال طرح جابر
لینک های دانلود طرح جابر:https://dabiranfile.ir/downloads/category/jaber/
کانال طرح جابر:jaberfile@
https://t.me/jaberfile

,کانال تلگرام طرح جابر,کانال تلگرامی طرح جابر,کانال های طرح جابر,کانال طرح جابر پایه دوم,کانال طرح جابر در تلگرام,کانال طرح جابر بن حیان,کانال طرح های جابربن حیان,لینک کانال طرح جابر,کانال آموزش طرح جابر,کانال تلگرام طرح جابربن حیان,کانال تلگرامی طرح جابر بن حیان
برای داشتن بانک کانال تلگرام نیاز هست تا عضو کانال تلگرامی بشید که داخل اون لینک کانال های تلگرامی گزاشته شده باشه و بهتون پیشنهاد میدم که حتما یک بانک جامع کانال تلگرام داشته باشید.
در این بانک که به شما معرفی میکنم انواع کانال های تلگرامی با موضوعات متفاوت گزاشته شده و شما با توجه به نیاز و کارتون میتونید به کانال مورد علاقه خودتون برید.
این بانک کانال حاصل تلاش روزها و ساعت ها کار شبانه روزی هست و امیدوارم که بتونه به شما در رسیدن به کانا
خصوصیات یک استاد آیلتس مناسب
یکی از دغدغه های زبان آموزان و کاندیداهای آیلتس انتخاب استاد مناسب بوده است. به این دلیل که این آزمون دقیقا یک آزمون سرنوشت ساز است. بر اثر شکست در این آزمون هر فردی ممکن است هزینه های زیادی متحمل شود لذا انتخاب یک استاد مناسب و کاربلد واقعا کار سختی است. اگر شما هم با این مشکل مواجه شده اید لطفا به لینک زیر سر بزنید تا با خصوصیات یک استاد آیلتس خوب آشنا شوید: 

انتخاب استاد مناسب آیلتس...

معرفی دبیران محترم دبیرستان نمونه ملاصدرا درس سال 99-98

کار و فناوری
استاد علی ربیع زاده(لیسانس برق_دبیر تخصصی در حوزه برق و سازه های الکترونیکی و کار های عملی) 

عربی
استاد ایوب شکاریان (دکترای عربی، دبیر تخصصی) 
استاد عباس مومن (لیسانس عربی"دبیر تخصصی) 

ریاضی
استاد ابراهیم بشیریان (فوق لیسانس ریاضی'دبیر تخصصی) 
آقای.... (اطلاعات بعدا اصلاح میگردد) 

فارسی
استاد حسن فراتی (لیسانس فارسی' دبیر تخصصی) 
آقای حاجی پروانه (لیسانس فارسی ') 

علو
.لینک کانال سک30در تلگرامنام کانال : کانال سک30در تلگراملینک کانال : https://t.me/soooski_irتعداد اعضا : 4000 نفربیشتر مطالب کانال : داستان سک30 / فیلم سک30 / عکس سک30دسته بندی : سک30 هامیلاد ادمین : سلام از همه دوستان دعوت میکنم بیایید کانال تلگرام و از دانلود جدید ترین فیلم های سک30 لذت ببرید
.لینک کانال سک30در تلگرامنام کانال : کانال سک30در تلگراملینک کانال : https://t.me/soooski_irتعداد اعضا : 4000 نفربیشتر مطالب کانال : داستان سک30 / فیلم سک30 / عکس سک30دسته بندی : سک30 هامیلاد ادمین : سلام از همه دوستان دعوت میکنم بیایید کانال تلگرام و از دانلود جدید ترین فیلم های سک30 لذت ببرید
استاد شهید مرتضی #مطهری (ره):
از کجا بفهمیم که عبادت ما، «عبادت» است نه «عادت»؟
#اخلاق معنایش این است که #انسان اراده خودش را بر #عادات و بر طبایع خود غلبه بدهد؛ یعنی اراده را تقویت کند به طوری که اراده بر آنها حاکم باشد.
حتی اراده باید بر عادات خوب هم غالب باشد، چون کار خوب اگر کسی به آن عادت پیدا کرد خوب نیست.
مثلا ما باید #نماز بخوانیم اما نباید نماز خواندن ما شکل عادت داشته باشد. از کجا بفهمیم که نماز خواندن ما عادت است یا نه؟ باید ببینیم آیا ه
استاد شهید مرتضی #مطهری (ره):
از کجا بفهمیم که عبادت ما، «عبادت» است نه «عادت»؟
#اخلاق معنایش این است که #انسان اراده خودش را بر #عادات و بر طبایع خود غلبه بدهد؛ یعنی اراده را تقویت کند به طوری که اراده بر آنها حاکم باشد.
حتی اراده باید بر عادات خوب هم غالب باشد، چون کار خوب اگر کسی به آن عادت پیدا کرد خوب نیست.
مثلا ما باید #نماز بخوانیم اما نباید نماز خواندن ما شکل عادت داشته باشد. از کجا بفهمیم که نماز خواندن ما عادت است یا نه؟ باید ببینیم آیا ه
شعر وصدای استاد
#هوشنگ_ابتهاج
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[ویدئو ۰:۵۷]
مشاهده مطلب در کانال
«جفری لوئیس» تصاویری از نقاط هدف‌قرارداده‌شده توسط موشک‌های ایران در پایگاه عین‌الاسد نوشت:
ایرانی‌ها خطا نزدند. این ساختمان‌ها با دقت بالا هدف قرار داده شدند.
استاد دانشگاه آمریکایی در انتقاد از ادعای پنتاگون مبنی بر اینکه ایران عامدانه اهدافی را انتخاب کرد که تلفات جانی نداشته باشد، گفت: «این (حرف) احمقانه است؛ اما گویا این دروغی است که ما می‌خواهیم به خودمان بگوییم، تا مردانگی شکننده‌ی ما، ما را به جنگ نکشاند!
منبع
مشاهده مطلب در
«جفری لوئیس» تصاویری از نقاط هدف‌قرارداده‌شده توسط موشک‌های ایران در پایگاه عین‌الاسد نوشت:
ایرانی‌ها خطا نزدند. این ساختمان‌ها با دقت بالا هدف قرار داده شدند.
استاد دانشگاه آمریکایی در انتقاد از ادعای پنتاگون مبنی بر اینکه ایران عامدانه اهدافی را انتخاب کرد که تلفات جانی نداشته باشد، گفت: «این (حرف) احمقانه است؛ اما گویا این دروغی است که ما می‌خواهیم به خودمان بگوییم، تا مردانگی شکننده‌ی ما، ما را به جنگ نکشاند!
منبع
مشاهده مطلب در
خیلی وقتا یه سری کارها اشتباست.خودت متوجه اشتباهت نیستی . یه اتفاق ساده یا یه تلنگر باعث میشه از خواب بیدار بشی و زندگیت از این رو به اون رو بشه. 
چند وقت پیش خیلی دلتنگ میم بودم یه پیام دادم .کلی تغییر کرده .از طریق چت کردنش متوجه شدم. یه کانال بهم معرفی کرد. کانال استاد شجاعی 
سخنرانی های کوتاه و خوبی داره .همین سخنرانی ها باعث شد یه عادت چند ساله رو برای همیشه کنار بزارم 
خدایا کمکم کن بهتر بشم
خیلی وقتا یه سری کارها اشتباست.خودت متوجه اشتباهت نیستی . یه اتفاق ساده یا یه تلنگر باعث میشه از خواب بیدار بشی و زندگیت از این رو به اون رو بشه. 
چند وقت پیش خیلی دلتنگ میم بودم یه پیام دادم .کلی تغییر کرده .از طریق چت کردنش متوجه شدم. یه کانال بهم معرفی کرد. کانال استاد شجاعی 
سخنرانی های کوتاه و خوبی داره .همین سخنرانی ها باعث شد یه عادت چند ساله رو برای همیشه کنار بزارم 
خدایا کمکم کن بهتر بشم
*بسم الله الرحمن الرحیم*
حضرت علامه حسن زاده آملی 
دروس شرح مصباح الانس
طلب اجرت بندگی
انسان همت بلند ندارد. اگر بخواهند ک غیر او را بخواهند و طلب کنند.
آن قربةً إلی الله شان لفظاً إلی الله است در معنا نیست. همانطوری ک بزرگان ما فرمودند و چه خوش فرمودند که اگر کسی نماز را برای بهشت، نماز را برای دوری از جهنم بخواند،  برای این، برای آن، نماز باطل است. این قربةً إلی الجنّة است نه قربةً إلی الله. این خوفاً من النّار است نه قربةً إ
خب گاهی با بعضی آدمها به مشکل میخوری، نمیدونم چرا با این استاد به مشکل خوردم. واقعا هنوز برام سوال هست. وقتم شریف تر از این بود که به غیبت از ایشون بگذره. خسته ام کرد.اینها رو میگم که خالی بشم چون جایی برای گفتن ندارم و مثل شما استاد عزیز، پیش همه یک سری واقعیت نصفه و نیمه را بیان نمیکنم!!!
ادامه مطلب
کانال انعطاف پذیر (فلکسی) بهترین جایگزین برای کانال های سنتی و گالوانیزه و سیستم های داکت اسپیلت در ساختمان ها، هتل ها،مجتمع های تجاری و پاساژ ها، سالن های ورزشی و استخرها، سالن های تولیدی، آشپزخانه های صنعتی و صنایع غذایی، سردخانه ها، مجتمع های داروسازی ( کلین روم ها و آزمایش گاه ها)، انبارها و … به شمار می رود.از مهمترین مزایای این کانال ها میتوان به طول عمر بالا، نصب سریع و کاهش هزینه های نصب، سبک و انعطاف پذیر بودن، عدم نیاز به عایقکاری (
یکی از قوی ترین کلاس های رایگان آنلاین آموزش زبان در فضای مجازی کلاس های English4persian استاد آراد هستش، این استاد عزیز بدون هیچ منتی زبان انگلیسی را چنان شیوا و گویا آموزش می دهد، مطمعنم بعد دیدن فیلم های آموزشی این استاد. دیگر نیازی به رفتن به کلاس را حس نخواهید کرد یا کمتر حس خواهید کرد.
با رفتن به آدرس زیر این نابغه کشور ما را فالو کرده و از آموزش رایگان آن بهره کامل را ببرید.

Facebook: https://www.facebook.com/Eng4persians
Telegram: www.telegram.me/english4persians
Instagram:
گویند که معلّمی از بینوایی در فصل زمستان درّاعۀ(1) کتانِ یک‌تا(2) پوشیده بود. مگر خرسی را سیل از کوهستان در ربوده بود می‌گذرانید، و سرش در آب پنهان.(3)
کودکان پشتش را دیدند و گفتند: «استاد، اینک پوستینی در جوی افتاده است، و تو را سرماست، آن را بگیر.» 
استاد از غایت احتیاج و سرما در جَست که پوستین را بگیرد، خرس تیز(4) چنگال در وی زد. استاد در آب گرفتار خرس شد. کودکان بانگ می‌داشتند که: «ای استاد، یا پوستین را بیاور و اگر نمی‌توانی رها کن، تو بیا.»
گ
چند ماه پیش در کلاس اتفاق عجیبی افتاد که مانند یک  راز بود. یکی از همان راز های استاد.
تلفن آقای نوری زنگ خورد و با حالتی پریشان کلاس را ترک کرد. ما همه جا خورده بودیم.وقتی استاد کلاس را ترک کرد مدیر دوره ها آمد و کلاس را تعطیل کرد. همه ی ما نگران استاد بودیم که مبادا اتفاقی برای او بیفتد.
چند روز گذشت اما خبری از استاد نبود و یک مربی تند مزاج سرپرستی کلاس ما را به عهده داشت. 
چند هفته گذشت و در نهایت استاد آمد ولی رفتارش آن استاد قبلی را نشان نمی د
استاد داستان پیام داده انتظار میره امسال به جای چیزهای دیگه ...برای هم کتاب ارسال کنیم به عنوان عیدی تا هم مطالعه کنیم و هم این روزها مفید باشه برای همه...
منم جواب دادم...واقعاااا انتظار میره استاد!بی زحمت امضا هم بکنید کتابو برام!
و استاد فقط سکوت...فقط نگاه...

اولین بار مریم این کتاب رو معرفی کرد
با مریم کلاس استاد جان آشنا شدم
رشته و گرایش خیلی متفاوتی داره با زمینه کار من و استاد جان
استاد مریم گفته بود کلاس استاد جان رو بیاد شاید بتونه در مورد ی موضوعی
اطلاعات کسب کنه
و مریم پارسال برای دومین سال می اومد کلاس استاد جان
خوب براش خیلی سنگین بود و میشه گفت هیچی نمی فهمید
از من در مورد استاد جان و دیدگاهش و نگرشش پرسید
و این بین یکمی از دیدگاه استاد خودش گفت
و این شد که من با استاد مریم از دور آشنا شدم
مشی علما و قدمای ما نشان می‌دهد علم و معرفت؛ با ذکر گفتن و چله نشینی و بدون طی کردن مراحل تحصیل علوم رسمی به دست نمی‌آید (بخشی از سخان حجت الاسلام رمضانی مدرس فلسفه و عرفان در مراسم بزرگداشت علامه حسن‌زاده:1390)

پ.ن: بدینوسیله از پیج رسمی فیشنگار در آپارات با نشانی mehr5fiish رونمایی می‌نمایم.
درباره استاد حسن رمضانی:
به سال 1336 هـ.ش در روستای قدمگاه نیشابور (استان خراسان) به دنیا آمد.

پس از گذراندن دوران تحصیلات دبیرستان به خاطر عل
 فایل آموزش خلاصه کامندهای کایمرا در کانال تلگرام قرار گرفت 
ای دی کانال :‌biocian9
کافی است تا این نام را در کانال تلگرام سرچ بزنید

هدف این کانال آموزش رایگان طراحی دارو شبیه سازی دینامیک مولکولی و پایتون در تابستان جاری خواهد بود 
امروز استاد عیسی پیام داد که به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی همگانی کلاسهای موسیقی غیرحضوری تا پایان سال برگزار میشود. به این صورت که هر هنرجو باید اجرای درس خودش را فیلم بگیرد و برای استاد ارسال کند و سپس استاد ایرادات احتمالی اجرا رو بگوید و درس جدید را هم بدهد. تجربه ی شیرین و منحصربفردی خواهد بود
بدم اومد ک وقتی استاد داشت chondromalacia رو درس میداد به من نگاه کرد فقط چون که میدونست من زانوم درد میگیره://بعدشم پرسید استاد درمانش چیه استاد گفت وزن کم کنن، گفتش که اگه وزنشون کم باشه چی؟ استاد گفت هیچی و باز به من نگاه کرد:/الان که داشتم این مبحثو میخوندم یادم اومد و خورد تو حالم:/اینم یادم اومد که سر قلب استاده به من گفتش که برم دستگاه فشار بیارم خیلی بدم اومد:(((((شاید چون نصفه و شبه و دارم درس میخونم، ولی نه خوب ناراحت میشه آدم بخاطر چیزای کوچیک:(
بزرگترین لینکدونی تلگرام
کانال هایی در تلگرام برای ثبت لینک کانال تلگرام و گروه تلگرام شما به شکل تخصصی فعالیت میکنند. یکی از روشهای معرفی کانال تلگرام یا معرفی کانال در پیامرسان های داخلی در تلگرام استفاده از همین کانال هاست .

لینکدونی تلگرام
https://t.me/linkekadeh3

موضوع: ثبت لینک کانال های تلگرام و معرفی لینک کانال ها
درباره کانال لینکدونی :
با ثبت کانال یا گروه خود در لینکدونی گروه تلگرام و لینکدونی کانال تلگرام می توانید ممبرهای گروه و کانا
بزرگترین لینکدونی تلگرام
کانال هایی در تلگرام برای ثبت لینک کانال تلگرام و گروه تلگرام شما به شکل تخصصی فعالیت میکنند. یکی از روشهای معرفی کانال تلگرام یا معرفی کانال در پیامرسان های داخلی در تلگرام استفاده از همین کانال هاست .

لینکدونی تلگرام

درباره کانال لینکدونی :
با ثبت کانال یا گروه خود در لینکدونی گروه تلگرام و لینکدونی کانال تلگرام می توانید ممبرهای گروه و کانا
بزرگترین لینکدونی تلگرام

لینکدونی تلگرام

درباره کانال لینکدونی :
بزرگترین لینکدونی تلگرام

لینکدونی تلگرام

درباره کانال لینکدونی :
رفتیم مریض رو معاینه کنیم ، مریض آخوند بود با عمامه و بند و بساطش نشسته بود روی تخت ؛ استاد گفت میشه کلاهتون رو بر دارین من معاینه کنم ؟؟ (سرش رو بخیه زده بود باید سرش رو میدید استاد) 
یعنی اووونقدر خودم رو نگه داشتم اون وسط نخندم که داشتم غش میکردم :)) 
بعد از اینم که اومدیم بیرون خود استاد از سوتی ای که داده بود غش کرد رسما...
یکماه پیش فایل پروژه را فرستادم برای استاد، قرار بود کامنت های خودش را بذاره و بعد فایل را بفرسته برای خانم دکتر که ایشون هم کاملش کنه و بخشی که مربوط به تخصصش هست را بذاره. چند روز پیش نهایتا به استاد پیام دادم که استاد تغییرات را انجام دادید فایل را بفرستید که من موارد شکلی و ... را هم نهایی کنم. اونوقت تازه میگه از خانم دکتر پیگیر بشوید که فایلشون را ارسال کنند! خب من تا اون موقع فکر میکردم استاد کامنت های خودش را گذاشته روی فایل، تا اینکه زن
به امید خدا فعلا کار رو با بارگذاری صوتهای تدریسی که ضبط شدن و برخی جزوات که تقریر خودم هست شروع می کنم؛ تا ببینیم در ادامه خدا چی بخواد...
محتواهایی که فعلا آماده در اختیارم هست و ان شاء الله به تدریج بارگذاری میشه ، عبارتند از:
ادبیات:
جزوه نحو 4 استاد شامیری (حفظه الله)
صوت های تدریس و جزوه تجزیه ترکیب استاد شامیری (حفظه الله)
فقه:
صوت های تدریس فقه 3 ( کتاب المتاجر، کتاب البیع و کتاب الدین) استاد مفتخر (حفظه الله)
صوت های تدریس فقه 2 (کتاب الصوم
همه خانم هایی که به دنبال یک لباس مجلسی خوب برای خودشون هستن میتونند به کانال لباس مجلسی ما بیان و از لباس هایی که ما تو این کانال گزاشتیم دیدن کنند.
این یک کانال لباس هست و شما میتونید یک لباس خوب رو برای خودتون انتخاب کنید، کانالی که میتنه به شما در انتخاب لباس کمک کنه.
برای رفتن به کانال لباس ما روی بنر کانال لباس که در زیر اومده کلیک کنید.
بعد از اولین جلسه ای که با استاد کاف داشتیم،حس پرواز روی ابرها را داشتم که چنین استاد باسواد و خفن نصیبمان شده!
اما این احساس شعف در جلسات بعد تبدیل به حس سرخوردگی شد!همچنان خوشحالم که  در این ترم دو درس با استاد کاف دارم اما تاب سرزنش های هرجلسه اش را ندارم.جلسه ی اول حرف هایش را گذاشتم به حسابِ استادی دلسوز که بچه هایش را نصیحت میکند و در پی ایجاد انگیزه در بچه های سرخوش است اما با تکرار حرف ها در قالب دیگر در جلسات بعدی حس یک دانشجوی خنگ و با
شاهنامه بزرگترین ایده ای است که تاریخ از آن یاد می کند؛ نکاتی برای کمک به افراد برای داشتن زندگی بهتر. باشد که ما از آن استفاده کنیم و به جهانی پر از صلح برویم.
به گزارش نت سنتر ، در مقاله ای در این مجله ایران قدم علی کرمی ، استاد دانشگاه ، نویسنده و شاهنامه پژواک ، گفت: “من دقیقاً نمی دانم ، اما در حدود سال 1996 در آتن بود که من در طی صحبتهایم درباره فردوسی صحبت کردم ، و آن برخلاف تصور برخی افراد ، شاهنامه فقط یک افسانه ملی نیست. .
فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت ، استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم ک به تو بیاموزم

شاگرد فکری به سرش رسید، یک نقاشی فوق العاده کشید و آنرا در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت × بزنند و غروب که برگشت دید که تمامی تابلو علامت خورده است و بسیار ناراحت و افسرده به استاد خود مراجعه کرد

استاد به او گفت :
آ
چند ماه پیش در کلاس اتفاق عجیبی افتاد که مانند یک  راز بود. یکی از همان راز های استاد.
تلفن آقای نوری زنگ خورد و با حالتی پریشان کلاس را ترک کرد. ما همه جا خورده بودیم.وقتی استاد کلاس را ترک کرد مدیر دوره ها آمد و کلاس را تعطیل کرد. همه ی ما نگران استاد بودیم که مبادا اتفاقی برای او بیفتد.
چند روز گذشت اما خبری از استاد نبود و یک مربی تند مزاج سرپرستی کلاس ما را به عهده داشت. 
چند هفته گذشت و در نهایت استاد آمد ولی رفتارش آن استاد قبلی را نشان نمی د
از کلاس های انلاینمون همینقدر براتون بگم که از کل یک ساعتونیم کلاس یک ساعتو ربعش صدای استاد قطعه و ما صدای استادو نداریم و اون یک ربع دیگه هم که وسطا هر چند ثانیه وصل میشه استاد داره سرفه میکنهو صداشو صاف میکنه یا صدای زیبای قورت قورت آب یا چای خوردن استاد میاد
منکه خیلی دارم استفاده میکنم از کلاسا شمارو نمیدونم:) 
عناصر اصلی تأثیر و اقناع به گفته دکتر رابرت سیالدن ، استاد بازاریابی و استاد روانشناسی رجنت ، شش مؤلفه اصلی تأثیر و اقناع وجود دارد. آنها به شرح زیر است: مبادله مجدد تعهد و انسجام راهنمای اجتماعی دوست داشتن قدرت کمبود با سوابق علوم اجتماعی و روانشناسی رفتاری ، نگران هستم که وقت زیادی …The post Impact Weapons – جذب محتوا یا بهینه سازی موتور جستجو در وب سایت؟ appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2YomVL8
مشاهده م
در این وانفسای سنگینی بلا
فقط باید دنبال مصباح الهدی بود
قطعا فقط سفینه النجاه 
ناجی ما خواهد بود... 
ما همچون انسان های مسخ شده برای نجات خود
برادر کشی راه انداختیم... 
وحتی هنوز در عیاشی خود غرق شده ایم... 

چه کنیم ای گل نرگس
ای عزیز زهرا
ای بقیه الله 
دستمان را بگیر قبل آنکه خود را هلاک کنیم... 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
استاد دیگر نمی‌خواند
تازه مسئولین متوجه شده اند که چقدر جایش خالی است؟؟؟؟
چقدر دیر!!!
ولی باز هم تشکر 
براستی استاد محمدرضا شجریان لیاقتشان بیش از یک خیابان است
فرهنگ ایران زمین پس تا ابد تا همیشه زیر دین استاد شجریان است همانطور که به حافظ مدیون است
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه
زبان ترکی آذربایجانی

کانال تلگرامی خبرگزاری آپا

T.me/Apa_az

کانال تلگرامی خبرگزاری ترند

T.me/Azerbaycan24

کانال تلگرامی خبرگزاری مساوات

T.me/Tvmusavat

کانال تلگرامی خبرگزاری آذرتاج

T.me/Azertacnews

کانال تلگرامی خبرگزاری یئنی چاغ

T.me/Yenicagmedia

کانال تلگرامی خبرگزاری مدراتور

T.me/Moderator_az

امروز صبح رفتم پیش استاد منو جلو آقای ملکی شست گذاشت هر چی تو دهنش بود بهم گفت :|
هی میگفت من اینقد مقاله اتو تصحیح کردم تاحالا than رو اونجا گذاشتم ؟!! 
بعد از ظهر نشسته بودم دیدم استاد اس ام اس داد گفت ساعت سه بیا اتاقم 
نگو استاد فک کرده بود صبح به اندازه کافی فوش نداده بهم گفته بود برم باز منو بشوره  دوباره یه دورم ساعت سه منو شست پهن کرد... فردا زنگ نزنه بگه بیا فوشت بدم صلوات 
+ یه زمانی زندگی ما هم اینجوری بود ولی الان رابطه مون بر اساس احترام
تعزیه سنتی حبیب آباد برخواراولین کانال تعزیهبا 3 سال فعالیت در زمینه تعزیه حبیب آبادگروه تعزیه خوانی استاد تعزیه ایرانمرحوم نبی الله فقیه حبیب ابادی
تصاویر،ویدیو ،صوتی از دهه۵۰ تا کنون
کانال تکیه سیدالشهداوابوالفضل العباسTAZEAHABIBABAD@کلیک کنید

قرائت کلام الله مجید توسط استاد بین المللی ، قاری جهانی استاد کاظمی

در آستانه ی ولادت با سعادت امام حسن (ع) ، و در جشن مجازی ولادت کریم اهل بیت ، با دعوت آستان امامزاده عماد الدین (ع) قاری بین المللی استاد کاظمی به قرائت قرآن و نورانی کردن و برکت بخشیدن به محفل نمودند .

مشاهده ی کلیپ قرائت زیبای قرآن کریم توسط استاد کاظمی : مشاهده ی کلیپ
بانک جامع کانال تلگرام کانالی هست که در داخل آن بهترین کانال های تلگرامی قرار دارد و شما میتوانید با توجه به نیازی که دارید عضو کانال تلگرامی مورد علاقه خودتون بشید.
این کانال ها همان لینک هایی هستند که توسط شما دوستان عزیز معرفی شده اند و ما لینک ها و کانال های شما را که خودتان معرفی کرده اید داخل این کانال قرار داده ایم.
این کانال ها با موضوعات متفاوتی هستند و شما با توجه به رشته کاری خودتون میتونید عضو کانال بشید، و از همه شما درخواست دارم
بسم الله الرحمن الرحیم
نکاتی راجع به درس خارج
در انتخاب استاد باید به شرایط ذیل توجه شود:
1.       استاد منظم باشد. لذا در سال اول و حتی الامکان در کل دوره درس خارج از شرکت در درس اساتیدی که تعطیلی مکرر دارند  ، پرهیز شود.
2.       در کنار استادی که طلبه از آن درس می گیرد یک استاد راهنما وجود داشته باشد تا از نکاتی که طلبه سرکلاس خوب متوجه نشده یا تتمیم آن را نمیداند(و دیگر راهنمایی ها) بهره مند گردد.
3.       استاد بیان رسا داشته باشد . لذا شرکت د
گروه های زیادی در کانال گروه تلگرام منتشر می شود.
برای پیوستن به کانال لینک گروه تلگرام باید لینک اون کانال رو داشته باشید.
شما هم اگر گروه تلگرام و یا کانال تلگرام داشته باشید.
می توانید در این کانال منتشر کنید و برای لینکتون ممبر واقعی بگیرید.
و شاهد افزایش چشمگیر لینکتون باشید.

متاسفانه مخالفان استاد رائفی پور وقاحت و بی شرمی رو از حد گذروندن و چند وقتی است با ساختن اکانت هایی موهوم قصد تخریب ایشان رو دارند برای نمونه با وجود تذکرهای مکرر موسسه مصاف ایرانیان و همچنین کاربرهای دیگر برای عوض کردن اسم  اکانتی که در تصویر می بینید و پاک کردن توییتش ، اما ظاهرا قصد این اکانت هزینه سازی برای استاد رائفی پور هست و توسط افراد معلوم الحالی ساخته شده که بعدها قراره به همین اکانت ها استناد کنن
در جریان هستید که اسم رمز حمل
از امروز کانال live time در تلگرام راه اندازی شد و شما میتوانید مطالب جدید و بروز را در این کانال مشاهده بفرمایید. در صورت تمایل میتوانید نظرات و پیشنهادات و بازخوردهای خود را از همین طریق با ما در میان بگذارید.
آدرس کانال در تلگرام ؛  LiveTime‍It's privateComment ; WwW.liveTime.blog.irhttps://t.me/liveTime22 
هوا هر لحظه تاریک‌تر میشه. نمیدونم قراره برف بباره یا بارون...سرکار هستم و بیرون از اینجا به نت دسترسی ندارم. غم تو دلم هست مثل خیلیاتون که از وصل شدن اینترنت هم خوشحال نشدیم... تو این مدت که نت نبود وبلاگایی که نخونده بودم رو خوندم و دوباره لذت بردم از این تکنولوژی  امکانات شیرین و نوستالژیک (تقریبا)
با این پست استاد عزیز هم گریه کردم... ذخیره میکنم و گاهی میخونمش. میخوام چراغ وبلاگ روشن بمونه. دلم میخواد میتونستم مطالب کانال رو اینجا بنویسم ول
کانال تلگرامی Haber7
T.me/haber7
کانال تلگرامی TGRT Haber
T.me/Tgrthaber
کانال تلگرامی Oda tv
T.me/Odatvrss
کانال تلگرامی یورونیوز ترکی
T.me/euronews_tr
کانال تلگرامی اسپوتنیک ترکی
T.me/Sputnik_tr
کانال تلگرامی Haber Gündem
T.me/Habergundem
کانال تلگرامی دویچه وله ترکی
T.me/dw_turkce
کانال تلگرامی Ulusal Haber
T.me/ulusalhaber

گویند گویند گویند که روزی مهر یه دلبری به دل یکی افتادای کاش نمی افتادگویند که هرشب توویِ دستش یه پیاله با من آن نیستاصاً عین خیالش چرا استاد آخه چه کاریه استادگویند که کشته مرده میدادتار مژگونشو من، من به قربونشو ای وایافتاد افتاد افتاد به دلم مهر تو ای کاش نمی افتاد نمی افتاداسفند و دی و خرداد و مرداد
♫   ♫   ♫   ♫
♫   ♫  NITROMUSIC.IR  ♫   ♫
♫   ♫   ♫   ♫
که همش مهمونی آخه چه کاریه استاد استــاددلا دلا دلا دلا استادچرا چرا چرا چراگویم گو
ما در این مطلب قصد داریم تا کانال تلگرام دمنوش نیوشا رو به شما معرفی کنیم و از شما درخواست میکنیم که اگه به دمنوش های نیوشا علاقه دارید، عضو این کانال بشین.
این کانال تمامی دمنوش ها و خواص اونرو داخل کانالش گذاشته و شما میتونید دمنوش ها نیوشا رو اونجا ببینید و از هر کدوم که خوشتون اومد استفاده کنید و دمنوش مورد نظر خودتون رو در این کانال تهیه کنید.
این کانال را به دوستان خودتون معرفی کیند تا اگر اونها هم دمنوش نیوشا خواستن بیان کانال و دمنوش خ
سلام دوستان
همانطور که میدانید بیتمکس محلی برای ترید با بیت کوین میباشد که دارای ابزار اهرم یا لورج میباشد که سود و ضرر رو چندین برابر میکند که استفاده آگاهانه از این ابزار میتواند سود آور باشد.
امروز قصد معرفی کانال تلگرامی را دارم که با بررسی انجام شده از آغاز به کار این کانال سیگنالهای موفقی ارسال کرده که 90% موفقیت آمیز بوده است. مدیر این کانال آموزش های ورود و خروج و توصیه های مهم دیگر در رابطه با ترید در بیتمکس رو در کانال به اشتراک گذاش
آنچه از امیرالمؤمنین ، امام اول شیعیان باقی مانده است ، اموالی است که با طبیعت انسانی سازگار است و رشد نمی کند ، زیرا موجودات با گذشت زمان دارای علائق و برداشت های نامحدودی هستند ، تکامل فناوری و غیره
به گزارش ای ال ال سی ، نجف‌قلی حبیبی ، استاد دانشگاه ، در مقاله ای در خبرنامه نوشت ایران وی نوشت: “علیرغم سیستم های سیاسی مختلفی که ما تجربه کرده ایم ، جامعه بشری همچنان به مدلهایی برای عدالت اجتماعی و حکمرانی خوب نیاز دارد.”
پس از اعلام راه اندازی وبسایت شخصی «استاد محمود مهرمحمدی» همزمان با مراسم نکوداشت ایشان در 13 مهر 1397، اکنون با تکمیل بارگذاری محتوا، این سایت به طور کامل فعال شده است. علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر به وبسایت استاد دسترسی داشته باشند.
استاد محمود مهرمحمدی
پس از اعلام راه اندازی وبسایت شخصی «استاد محمود مهرمحمدی» همزمان با مراسم نکوداشت ایشان در 13 بهمن 1397، اکنون با تکمیل بارگذاری محتوا، این سایت به طور کامل فعال شده است. علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر به وبسایت استاد دسترسی داشته باشند.
استاد محمود مهرمحمدی
کانال اهنگ ترکی , کانال موزیک ترکی , کانال کیلیپ ترکی , کانال تگرام تورال صدالی| کانال آهنگ ترکی | کانال وقارصدا , کانال آهنگ ترکی وقار صدا ,کانال فیلم ترکیه , کانال آهنگ اذربایجان , جدیدترین اهنگ ها در کانال ما مشاهده کنید ایدی ادمین @iraajcr7
صدف موزیک | کانال وقار صدا. ... گلد چنل موسیقی کانال تلگرام وقار صدا ... کانال بزرگ وقارصدا ارائه کننده موزیک های شاد ترکی ایرانی اذری بخصوص ...
برای دانلود آهنگ ترکی اینجا کلیک کنید
برای پیوستن به کانال وقار صدا
با سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان و همراه بیولوژی در این کانال میخواهم دیتاها و اطالاعاتی که دانشجویان عزیز بیولوژی به آن نیازمند هستند ارائه دهم.هدف این کانال آموزش‌های خاص بیولوژی همچنین آموزش های زبان انگلیسی هستهمچنین فرصتی باشد در مورد مشاوره های تحصیلی، شرکت در کارگاه ها برای شما صحبت خواهم کرد.چرا که این دو علم به یک دیگر گره خورده اند."لازم به ذکر است که وعده این کانال برای فصل تابستان 99 آموزش رایگان #پایتون هست پس دوستان خود را ب

علامه حسن‌زاده:
«برای طالب کمال، استاد خیلی دخیل است. آن مفاتیحی که از استاد عاید شاگرد می‌شود، آن کدهایی که از استاد استفاده می‌گردند، آن اصول و امهاتی که از استاد بدست می‌آید، اهمیت به سزا دارند.
انسان از جمع کتب عالم نمی‌شود، وگرنه کتاب‌فروش‌ها می‌بایست اعلم من فی الارض بوده باشند.»
انسان کامل/صفحه ۱۴

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها